Megrendezésre került az első BME ZalaZONE-hoz kötődő K+I eredményekről szóló konferencia

A ZalaZONE K+I tevékenységeihez kötődő eredményeket bemutató első konferenciát 2022. március 31-én rendezték a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen. A konferencián a kutatók 4 különböző szekcióban mutatták be eredményeiket. A tesztpályához kapcsolódó kutatási eredmények sokszínűségét jól szemlélteti a különböző témájú előadások sokasága. A prezentációk a különböző érzékelőrendszerek kutatásától kezdve, a fejlett GNSS rendszereken át, az olyan komplex mérnöki feladatokig terjedtek ki, mint egy egyedi programozási képpel rendelkező közlekedési lámparendszer megvalósítása.

A konferencián megjelent előadásokból konferenciakiadvány is készült, honlapunkon keresztül ingyenesen elérhető az alábbi linken: Konferenciakiadvány

Az előadott publikációk a Műegyetemi Digitális Archívumban saját DOI számmal, egyesével is megjelentek. Az archívum konferenciához tartozó oldala az alábbi linken érhető el: Conference on BME ZalaZONE 2022